Image

ZESTAW KLUBOWY - CZERWIEC 2016

Poznaj smaki z wyspy Jura zanim odkryją je inni !

Cena promocyjna: 589 PLN

Jura Origin 10YO 0,7l

Jura Superstition 0,7l

Jura 16YO Diurachs'Own

Image

Destylarnia Jura powstała w 1810 roku na wyspie o tej samej nazwie. Mimo iż bliskim sąsiadem Jury jest Islay to w niczym nie przypomina whisky z tego regionu. To raczej łagodna, pozbawiona aromatów jodu, soli czy wodorostów whisky. Wyczujemy w niej za to delikatne ślady torfu pochodzącego z wody wykorzystywanej do produkcji.Destylarnia Jura powstała w 1810 roku na wyspie o tej samej nazwie. Mimo iż bliskim sąsiadem Jury jest Islay to w niczym nie przypomina whisky z tego regionu. To raczej łagodna, pozbawiona aromatów jodu, soli czy wodorostów whisky. Wyczujemy w niej za to delikatne ślady torfu pochodzącego z wody wykorzystywanej do produkcji.

Poczuj się jak Król !

Cena promocyjna: 849 PLN

Dalmore King Alexander III 40% 0,7l

Image

Doskonałe wydanie na cześć uratowania Króla Szkocji w 1263 roku, powstało jako niespotykana mieszanka whisky z sześciu różnych typów dębowych beczek. Starzenie tej whisky odbywało się byłych beczkach po bourbonie, po matusalem oloroso sherry, po winie madeira i marsala, po winie porto oraz cabernet sauvignon. Każda z beczek oddaje swój własny styl, dostarczając wyjątkowo kompleksowej single malt whisky. Dzięki temu whisky charakteryzuje się niezwykłą głębią smaku i bogactwem aromatów.

Podwójny mariaż x 3 !

Cena promocyjna: 269 PLN

Whyte & Mackay Special x 3

Image

Unikalna Whisky Whyte & Mackay została poddana procesowi podwójnego starzenia , dzięki czemu daje wyraźnie pełniejszy , bogatszy smak. destylaty słodowe zostają ze sobą zmieszane i przelane do beczek po sherry, gdzie spędzają kilka miesięcy. Po tym okresie dodawane są destylaty żytnie. Whisky znowu trafia do beczek na kilka do kilkunastu miesięcy.
Głównym składnikiem tego blendu jest Dalmore. Poza nim użyte też są destylaty z Tomintoul i Fettercairn.

Facebook

http://whiskyclubcracow.pl

 

Zestawy klubowe Whisky Club Cracow - oferta ważna do wyczerpania zapasów.

 

Zamówienia można składać poprzez stronę Whisky Club Cracow

lub mailowo pod adresem: whiskyclubcracow@gmail.com

 

Sláinte